آموزش و نحوه آرایش دائم در اصفهان

بن مژه

در این ویدیو نحوه ی اجرای تکنیک فوق العاده کاربردی و جذاب بن مژه را مشاهده میکنید.

نقاط ظریف، که دقیقا بر روی پلک و در انتهای مژه ها تتو می شود که بسیار طبیعی بوده و حالت چشم ها را زیباتر می کند.

نتیجه ی نهایی رژ لب دائم

در این فیلم می توانید نتیجه نهایی رژ لب دائم مشاهده کنید. تکنیک بسیار دقیق و تخصصی اجرا شده است. و هیچ تفاوتی با آرایش کردن و رژ زدن ندارد. در حالی که این تکنیک دائمی بوده و شما را از بی رنگی و بی حالت بودن لب ها نجات می دهد.

شیدینگ لب

در این ویدیو نحوه ی اجرای تکنیک جذاب و پر طرفدار شیدینگ لب را مشاهده می کنید. این روز ها اغلب خانمها از این روش برای جذابیت بیشتر لب ها استفاده می کنند.

روند کامل میکروبلیدینگ ابرو

روند کامل میکروبلیدینگ ابرو، از روش های آرایش دائم ابرو را در این فیلم مشاهده می کنید. اولین مرحله استفاده از بی حسی برای کاهش درد احتمالی بوده و در ادامه با قرینه سازی و استفاده از رنگ های با کیفیت که با رنگ پوست شما هماهنگ است، ابروها شکل و فرم جذاب پیدا میکند. 

قرینه سازی لب

هر کدام از تکنیک های آرایش دائم را که انتخاب کنید، رکن اصلی که باید در اجرای آن رعایت شود قرینه سازی است.

برای اجرای تکنیک های آرایش دائم لب، قبل از اجرا باید فرم مناسب برای چهره شما طراحی شود.

خط چشم دائم

همانطور که در فیلم مشاهده می کنید. خانم مهتاب سجادیه در حال اجرای خط چشم دائم، از تکنیک های جذاب آرایش دائم چشم هستند. دقت و مهارت از ویژگی های بارز فر پیگمنتور است.

آموزش میکروبلیدینگ ابرو

اگر هنگام تماشای فیلم دقت کنید خطوطی که جهت قرینه سازی ابرو ها کشیده شده است را مشاهده خواهید کرد. میکروبلیدینگ ابرو از تکینک هایی است که نواقص ابرو ها را به صورت کاملا طبیعی رفع خواهد کرد.

رژ لب دائم

زمانی که تکنیک رژ لب دائم اجرا می شود، رنگ لب ها پررنگ بوده و ممکن است کمی برای شما خوشایند نباشد، اما به مرور زمان و با ادامه ی روند بهبود زخم های ایجاد شده، رنگ لب ها بسیار طبیعی و زیباتر خواهد شد.

Call Now Button