بن مژه اصفهان، زیباتر شدن چشم ها

جوانسازی پوست با کمترین هزینه
جوانی پوست بدون جراحی در اصفهان
30/12/2023
مهتاب سجادیه
آموزش و ارائه ی کلیه ی خدمات آرایش دائم صورت در اصفهان
11/01/2024
بن مژه در اصفهان

تکنیک جذاب و بسیار طبیعی برای زیبایی چشم ها

بن مژه چیست؟

یکی دیگر از تکنیک های آرایش در دائم اصفهان که این روزها طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده، بن مژه است.

در زندگی شلوغ این روزها که افراد کمتر فرصت برای هرروز جلوی آینه بودن و آرایش کردن، زمان دارند، استفاده از تکنیک های آرایش دایم در اصفهان، بهترین گزینه برای هرروز مرتب و شیک بودن چهره است. بن مژه در اصفهان یکی از متدهای پرطرفدار آرایش دایم است و کمک می کند چشم ها همیشه زیبا باشند.

البته در نظر داشته باشد برای انجام تمام تکنیک های آرایش دایم باید بهترین مرکز آرایش در دائم اصفهان را انتخاب کنید.

چشم حساسترین عضو صورت شماست. و به همان اندازه در زیبایی چهره تاثیر گزار است. پس، قبل از انجام این تکنیک فوق العاده، کمی راجع به روش انجام این تکنیک و مزایا و معایب آن اطلاعات کسب کنید و در ادامه با همراه باشید.

بن مژه خط بسیار نازک و ظریفی است که با استفاده از روش تتو ا دقت و تکنیک بالا بین مژه های بالا و پایین چشم کشیده می شود. بعضا به بن مژه خط مژه هم می گویند.

در این روش قسمت های خالی بین مژه ها با استفاده از رنگ دایمی با دستگاه مخصوص تتو پر می شود. بین مژه ها با نگ مشکی پر شده و خط ظریف و بسیار زیبایی ایجاد می شود. البته این تکنیک مدلهای مختلفی دارد و بنا به سلیقه و حالت چشم شما می توانید سبک مورد نظر خود را انتخاب کنید.

بن مژه و زیبایی چشم

بن مژه تکنیک جذاب و کاملا طبیعی برای جذابیت بیشتر چشم ها

انواع مدل های بن مژه

این تکنیک فوق العاده جذاب مدلهای مختلفی دارد که حالت چشم شما و سلیقه، نوع پوست و مدل پلک در انتخاب مدل بن مژه در اصفهان به شما کمک می کند.

تفاوت مدل های بن مژه کاملا بستگی به شما دارد و در تمام مدل ها، رنگ مخصوص با استفاده سوزن دستکاه به زیر پوست پلک تزریق می شود.

نکته ی بسیار مهم این است که هرگونه خطا و اشتباه در انجام تکنیک بن مژه در اصفهان قابل جبران نیست. پس قبل از انجام تکنیک، دقت کنید که بهترین مرکز خدمات آرایش دایم در اصفهان، سالن مهتاب سجادیه را انتخاب کنید و در انتخاب مدل بن مژه هم به اندازه کافی دقت فرمایید.

وقتی مدل درخواستی را انتخاب کنید، با مداد مشکی روی پلک شما، الگوی درخواستی کشیده شده و بعد تتو انجام می شود تا هم شما شمایی نهایی را ببینید و بهتر تصمیم بگیرید و هم چشمها کاملا قرینه شود. به این ترتیب احتمال خطا به حداقل می رسد.

بن مژه پلک بالا

بن مژه ی پلک بالا رایجترین مدل بن مژه است. در این سبک علاوه بر پر شدن فضای خالی مژه ها و روح بخشیدن به چشم، حالت کلی چشم نیز تغییر می کند. این روش ظرافت بسیار بالایی دارد و رنگ مخصوص با دقت و تکنیک دقیقا میان مژه ها تزریق می شود. خظی نازک و ظریف، پشت پلک بالا شکل گرفته که به سختی قابل تشخیص است. و درکنار زیبایی بخشی به چشم ها، بسیار طبیعی است. برای افرادی که دوست ندارند تغییرات محسوس داشته و بسیار طبیعی و دلنشین تغییر کنند، بن مژه بهترین گزینه است.

بن مژه پلک پایین

اگر شما زمان آرایش کردن، دوست دارید زیر پلک ها هم سیاه شود و یا داخل چشم از سرمه یا مداد چشم استفاده میکنید، این تکنیک مخصوص شماست. بن مژه پلک پایین با ماندگاری بالا، شما را از هرروز جلوی آینه بودن و کشیدن خط چشم پایین پلک نجات می دهد.

در این تکنیک رنگ بین فضاهای خالی مژه های پلک پایین تزریق شده و حالت فوق العاده جذابی به چشمها  می دهد. و کمک می کند چشم ها درشت و گیراتر به نظر برسد.

نمونه کار بن مژه در اصفهان

ترکیب بن مژه با شیدینگ چشم بسیار جذاب خواهد شد.

بن مژه ی دنباله دار

یکی دیگر از مدل های پرطرفدار تکنیک بن مژه در اصفهان، بن مژه ی دنباله دار است.در این سبک وقتی که فضاهای خالی بین مژه ها پر شد، خط ظریف و بسیار جذابی در ادامه ی مژه ها بر روی پلک کشیده می شود. که انگار شما خط چشم یا سایه ی چشم زده باشید. این تکنیک شباهت به خط چشم دارد. این حالت باعث کشیده تر و زیباتر به نظر رسیدن چشمهای شما می شود.

آیا بن مژه با خط چشم تفاوت دارد؟

این سوالی است که قبل از انجام خدمات اغلب شما می پرسید. برای انجام خط چشم دائم در اصفهان با استفاده از تکنیک های تتو، خطی ضخیم و واضح دقیقا شبیه به خط چشمی که با مداد در زمان آرایش می کشید پشت پلک ها ایجاد می شود. اما در تکنیک بن مژه دقیقا ریشه ی مژه ها شده و خطی بسیار ظریف و نازک که کاملا نا محسوس است، در پشت پلک ها کشیده می شود.

بن مژه،چقدر ماندگار است؟

این تکنیک جز آرایش دایم صورت می باشد. ولی منظور از دایم این است که شما از همواره آرایش کردن و زمان صرف آرایش کردن رها می شوید. توجه کنید که 20 روز یا دو هفته ی بعد جهت ترمیم به مرکز معتبر آرایش دایم در اصفهان که خدمات گرفته اید مراجعه کنید.

بن مژه سه تا 5سال روی پلک شما باقی می ماند. البته این زمان نسبی است و بستگی زیادی به مراقبت بعد از انجام کار و نوع پوست شما دارد.

پوست های چرب قدرت نگهداری رنگدانه ی کمتری دارند. هر زمان احساس رنگ بن مژه کدر شده یا خیلی کمرنگ شده است جهت تجدید خدمات به سالن مهتاب سجادیه مراجعه کنید.

معایب و مزایا

تمام عمل های تجربی و تزریق های مختلف در کنار مزایای فوق العاده، معایبی هم دارد. که باید قبل از انجام از آنها اگاه باشیم.

مزایا بن مژه

  • بی نیاز شدن آرایش و زیباتر شدن حالت چشم ها در عین حال طبیعی بودن تکنیک
  • هرچقدر سن بالاتر برود و پلک دچار چین و چروک شود کشیدن خط چشم سختتر خواهد شد. بنابراین استفاده تکنیک های آرایش دایم چشم بسیار کاربردی تر است
  • خرید قسمت زیادی از لوازم آرایشی حذف خواهد شد.

معایب بن مژه

  • ممکن است دچار حساسیت پوستی بشوید و یا التهاب داشته باشید. که در این صورت قطره های استریل بسیار کمک کننده است.
  • حتما قبل از اقدام به تتو تست حساسیت بدهید.

نکته ی مهم در رابطه با خدمات آرایش دایم

مراجعه به مراکز و سالن های معتبر فعال در زمینه ی آرایش دایم و افرادی که واقعا با تجربه بوده و متخصص هستند، مهمترین نکته است.

بهترین مرکز آرایش دایم در اصقهان سالن مهتاب سجادیه با آخرین متدها و متریال درجه ی، در خدمت شما عزیزان میباشد.

چشم از اصلی ترین و حساسترین اعضای بدن شماست. با یک سهل انگاری آن را به خطر نندازید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button