فیبروز ابرو در اصفهان و آرایش دائمی ابرو در سالن زیبایی مهتاب سجادیه

بهترین میکروبلیدینگ اصفهان
بهترین میکروبلیدینگ اصفهان با جدید ترین متد ها و بهترین مواد
03/03/2021
نمونه کار رژلب دائم توسط مهتاب سجادیه
رژلب دائم – انجام رژ لب دائم در اصفهان
28/04/2021
فیبروز ابرو اصفهان سالن مهتاب سجادیه

فیبروز ابرو اصفهان در سالن زیبایی مهتاب سجادیه

فیبروز ابرو اصفهان در سالن مهتاب سجادیه یک تکنیک دستی ، نیمه دائمی  خال کوبی با کشیدن  تارهای ابرو در طبیعی ترین حالت ممکن است  .به این صورت که  موهای طبیعی ابرو و کشیدن رنگدانه ها  در همان جهت برای رسیدن به یک ظاهر طبیعی زیبا . برخی می گویند این یکی از طبیعی ترین تکنیک های ابرو در جهان است.

بنابراین یک روش آرایش نیمه دائمی است که به شما امکان بازسازی کامل ابروها و داشتن ابروهایی زیبا را می دهد .

 

میکروبلیدینگ فیبروز اصفهان

میکروبلیدینگ فیبروز چیست؟

با فیبروز ابرو اصفهان در سالن مهتاب سجادیه Phibrow Microblading  ممکن است به طبیعی ترین جلوه  دست پیدا کنید. میکروبلیدینگ ابرو با رسوب دستی رنگدانه در زیر لایه اپیدرمی پوست توسط ابزاری دستی ، انجام می شود ، بنابراین کمی در ناحیه پوست ابرو زخمی  جزئی ، در حین انجام کار  ایجاد می شود.

بر خلاف تتوهای قدیمی ، روش فیبروز ابرو اصفهان در سالن مهتاب سجادیه شامل کشیدن تارهای نازک تری از مو است که ظاهری طبیعی تر دارند. تیغه دستی فیبروز چندین برابر نازک تر از سوزن هایی است که برای تتو استفاده می شود. در مقایسه با روش مدل مویی که با دستگاه پیگمنتیشن  انجام می شود ،تارهای  میکروبلیدینگ بسیار نازک تر ، حالت دار تر شبیه تارهای مو می شوند .
افرادی که از آلوپسی ، تریکوتیلومانیا یا هر بیماری دیگر پوستی  رنج می برند و همچنین افرادی که از شکل ، ضخامت یا طول ابرو خود راضی نیستند ، می توانند از فیبروز ابرو اصفهان  بهره مند شوند.
زخم هایی که بر روی ابرو  ایجاد شده اند  نیز می توانند به طور کامل ترمیم شوند. با قرار گرفتن جوهر در لایه زیر پوست و نه در عمق زیاد  پوست ، ابروهای شما خیلی سنگین و غیر طبیعی و پررنگ  به نظر نمی رسند زیرا نتایج  بعد  از اینکه ابروها بهبود بیابند ، به رنگ طبیعی تری در می آیند.

در نتیجه یک ابرو طبیعی زیبا ایجاد می کند که می توانید هر روز صبح با آن بیدار شوید در حالی که ابروهای زیبایی دارید

مراحل انجام میکروبلیدینگ فیبروز

 

فیبروز ابرو اصفهان در سالن مهتاب سجادیه یک فرآیند دو بخشی است:

1- اولین فرآیند طراحی ابروهای جدید و اولین جلسه  رسوب  رنگدانه در زیر پوست  است. این جلسه شامل طراحی ابرو بر روی  صورت ، اندازه گیری ابرو ، ضدعفونی کردن ناحیه تحت درمان و میکروبلیدینگ فیبروز ابروها است. این قرار ملاقات از ابتدا تا انتها می تواند بیش از 3.5 ساعت طول بکشد.

2-قسمت دوم فرآیند جلسه ترمیم  است. معمولاً این بستگی به سرعت بهبود پوست شما بین چهار تا شش هفته دارد.  10٪ -15٪ از تارهای مو بعد از جلسه اول از بین می روند و بسته به برخی فاکتورها مانند داشتن پوست چرب  این درصد می تواند نسبتاً تا 80٪ بیشتر باشد ،  ، بنابراین ترمیم برای کشیدن دوباره تارهای ابرو دارای ریزش رنگ و  از دست رفته ، و رفع ایرادات حالت ابرو  استفاده می شود .
جلسه ترمیم  معمولاً یک قرار کوتاهتر است ، زیرا فقط قسمت های از دست رفته ترمیم می شوند.

ابزار فیبروز در اصفهان سالن مهتاب سجادیه

فیبروز ابرو اصفهان در سالن مهتاب سجادیه که متد جدیدی از میکروبلیدینگ در اصفهان است با استفاده از ابزاری یکبار مصرف و استریل انجام می شود. این ابزار متشکل از مقادیر مختلفی از سوزنهای استیل ضد زنگ ، ظریف و منفرد است که از نزدیک به هم چیده شده اند و تیغه ایجاد شده در طول درمان را ایجاد می کنند. رنگدانه ، با استفاده از این ابزار ، به اپیدرم ، روی لایه سطحی  درست در زیر لایه پایه رسوب می کند.

نسبت طلایی فیبروز در اصفهان

ماندگاری میکروبلیدنگ فیبروز چه قدر است ؟

سلول های لایه پایه به طور مداوم تقسیم می شوند ، سپس رنگدانه شکسته می شود و در نهایت به سطح پوست می رسند و باعث رنگی شدن خطوط تا حدود 18 ماه  می شوند. (که ماندگاری بستگی به بسیاری از عوامل مانند نوع پوست ، شیوه زندگی مراقبت های بعدی ، سن ، ضخامت پوست و پوست تولید طبیعی ملانین و موارد دیگر)
شکل و محل قرارگیری ابرو با کمک  آناتومی صورت توسط تکنسین متخصص و با استفاده از خط طبیعی ابروهای شما  تعیین می شود ، و از نظر طول و ضخامت نیز سلیقه مشتری در نظر گرفته می شود .
به منظور تقارن و اندازه گیری دقیق صورت برای هر دو ابرو ، از نسبت  طلایی استفاده می کنم.

فیبروز ابرو اصفهان

جلسه اولیه فیبروز ابرو اصفهان

تکنسین آرایش شما جلسه را با اندازه گیری صورت و تصمیم گیری در مورد شکل ایده آل ابرو آغاز می کند. در صورت تمایل عکس هایی با ظاهری دلخواه به همراه داشته باشید.

هنگامی که در مورد یک شکل به توافق رسیدید ، تکنسین شما:

 • شکل دلخواه شما را روی هر دو ابرو بکشید
 • موهای اضافه ابرو  را از بین میبرد
 • رنگ رنگدانه مناسب برای ابروهای خود را تعیین کنید
 • جلسه اول طولانی تر است و حدود 2 ساعت طول می کشد.
 • بعد از انجام کار  ، تا 5 روز ابروهای شما تیره تر به نظر می رسند. با بهبود ابروهای شما به تدریج رنگ ابرو روشن می شود.
 • آنها بعد از حدود 4 هفته با رنگ ابرو طبیعی شما مطابقت دارند و به شکل دلخواه خود میرسید.

 

جلسه دوم  فیبروز ابرو

حدود 8 هفته بعد برای جلسه دوم خود باید مراجعه کنید . این جلسه کامل کننده است.

در این جلسه ، تکنسین فیبروز ابرو اصفهان مهتاب سجادیه در صورت لزوم با افزایش ضخامت و اصلاح شکل ابرو ، طراحی را “کامل” می کند.

جلسه دوم کوتاه تر است و حدود 1 ساعت طول می کشد.

 

مراقبت از ابرو بعد از جلسه فیبروز ابرو اصفهان

در اینجا برخی از نکات بعد از جلسات  برای ابروهای شما وجود دارد:

 • برای هفته اول پس از درمان ، تا حدود سه روز به ابروهایتان آب نزنید و تا جای خراش های  ابرو به طور کامل درمان شود  و سپس پماد ویتامین آ چشمی را را روزی دوبار به آرامی بر روی ابروها بزنید .
 • چند روز اول پس از انجام فبیروز  روی صورت نخوابید.
 • برای خشک ماندن ابروها در هفته اول از آرایش چشم ، ورزش ، سونا و حمام خودداری کنید.
 • قرار گرفتن در معرض آفتاب را محدود کنید.
 • ابروهای خود را به هیچ عنوان نخارانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button