مزایای هاشور ابرو

یادگیری فیبروز ابرو
یادگیری فیبروز ابرو در اصفهان
02/06/2021
شیدینگ دائم چشم خط چشم دائم چشم مهتاب سجادیه
شیدینگ دائم چشم و سایه چشم دائم با شیدینگ در اصفهان
17/06/2021
نمونه هاشور ابرو اصفهان

مزایای هاشور ابرو

بیشتر خانمها مقصر هستند که بیش از حد ابروهایشان را در مقطعی از زندگی خود با موچین کرده اند ، معمولاً در سالهای  نوجوانی این کندن ها می تواند شکل و ضخامت طبیعی ابرو را به شدت تغییر دهد.

هاشور ابرو چیست؟

یکی از روش‌های آرایش نیمه دائم است که مورد توجه قرار دارد و افراد زیادی برای ایجاد فرم زیبا، مناسب و آراستگی دائمی ابرو از آن استفاده می‌کنند.

هاشور ابرو در اصفهان یکی از روش های فوق العاده جذاب در حوزه ی آرایش نیمه دایم است، که مورد توجه اغلب خانمها قرار گرفته زیرا که تاثیر فوق العاده ای در بیشتر شدن زیبایی ابروها داشته و در ظاهر نهایی افراد اثرات مثبت و جذابی می گزارد.

اگر دوست ندارید ابروهایی آنکارد و کادری داشته باشید که ظاهری غیر طبیعی دارد، روش هاشور ابرو گزینه ی بسیار مناسبی برای شماست.

هاشور ابرو چگونه انجام می شود؟

خطوط ریز و ظریف این تکنیک بین موهای اصلی ابروهای شما کشیده می شود که دقیقا به ظرافت و نازکی موهای اصلی ابروهاست. این خط ها با رنگ های مخصوص و مناسب با رنگ پوست و موی شما پر می شود و ظاهری طبیعی و شکیل به چهره ی شما می دهد. در روش هاشور ابرو در اصفهان ابروها پرتر به نظر رسیده و فرم دلخواه شما را پیدا می کنند. و دیگر مثل تتو غیر طبیعی نیست.

بعضی از خانم ها سعی می کنند با پر کردن ابروهای خود با محصولات گران قیمت مداد و سایه ابرو این مشکل را برطرف کنند، اگر بلد باشید که چگونه بکشید  خوب است اما  اگربلد نباشید  به احتمال زیاد به جای ابرو خطوط بسیار وحشتناکی ترسیم خواهید کرد. بله، بسیاری از ما کشیدن ابروهای غیر حرفه ای را دیده ایم. و البته جلوه ی جذابی هم ندارد.

اگر از هر یک از موارد ذکر شده خسته شده اید ، احتمالاً نامزد خوبی برای میکروبلیدینگ هستید، یک فرم نیمه دائمی از تاتو ابرو که ابروهای شما را شکل داده و پر می کند و بسیار طبیعی به نظر می رسد و تقریبا غیرقابل تشخیص است.

نمونه هاشور ابرو اصفهان

ابروهای پر و جذاب با کمک تکنیک هاشور ابرو

 

در اینجا برخی از مزایای هاشور ابرو آورده شده است.

1. باعث صرفه جویی در وقت شما خواهد شد

ممکن است که هر صبح حدود نیم ساعت از وقت خود را صرف درست کردن  و اماده شده ابروهایتان کنید

برای بسیاری از خانم ها، این یک روال روزانه است.

هر روز صبح 15 دقیقه وقت صرف پر کردن ابرو، انجام خط چشم و ارایش غیره می کنید.

بسته به نیاز زیبایی شما، برخی از این مراحل وجود دارد که مایل نیستید آنها را کنار بگذارید.

اگر به طور عادی  ابروهای نازکی دارید و عادت دارید هر روز صبح آن ها را با مداد و سایه ابرو پر کنید، خوشحال خواهید شد، وقتی که از مزایا و زیبایی هاشور ابرو اصفهان بدانید Microblading میکروبلدینگ به شما امکان می دهد آن قسمت از برنامه آرایش روزانه خود را کنار بگذارید.

شما می توانید هر روز 15 دقیقه اضافی بخوابید زیرا دیگر نیازی به پر کردن ابرو نیستید. و با خیال راحتر و اعتماد به نفس بیشتر به اموز روزانه بپردازید.

اگر واقع گرا باشیم باید بپذیریم گه ظاهر مرتب و آراسته و چهره ی زیبا و سرحال بخش مهمی از اعتماد به نفس ماست.

2. باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود

اگر محاسبات را انجام دهید! سالانه چقدر برای محصولات آرایشی  ابرو هزینه می کنید؟ برس ابرو ؟ ریمل ابرو ؟ سایه ابرو ؟ ما در اینجا در وبلاگ بحث کردیم که میکروبلیدینگ یک صرفه جویی در هزینه  و زمان است. چرا؟ از آنجا که ممکن است کم هزینه نباشد، اما حدود 3 سال طول خواهد کشید (اگر به دنبال یک روش طولانی تر هستید ، آرایش دائمی را در نظر بگیرید ). تمام پولی را که برای آرایش هزینه می کنید پس می گیرید و به عنوان بازده اضافی سرمایه، در وقت صرفه جویی خواهید کرد.

روش هاشور ابرو در اصفهان مزایای دیگری هم نسبت به سایر روشهای آرایش دایم دارد و آن هم قیمت مناسبتر این تکنیک است. این روز ها متخصصان زیادی در این حوزه فعالیت می کنند که با کمی تحقیق با انتخاب بهترین متخصص و معتبرترین مرکز خدمات بگیرید.

3. طرح اولیه ابرو خواهید داشت

اگر حتی ابروهایی  ابروهایی کاملاً پر دارید ، هنوز هم یک کاندید عالی برای میکروبلیدینگ هستید زیرا اکنون یک طرح کاملاً سفارشی برای ابرو خواهید داست و  مانند یک فرد متفاوت مد روز  از سالن بیرون خواهید آمد زیرا یک تکنسین دیگر ابروهای شما را مدل داده است.  آنها فقط از طرح طبیعی و زیبا در قسمت روی ابرو شما پیروی می کنند . البته که بسیار مهم است با کمی تحقیق و مشورت سالن معتبر و تکنسین حرفه ای در حوزه ی آرایش دایم و نیمه دایم در اصفهان پیدا کنید. بهترین متخصص میکروبلدینگ در اصفهان مهتاب سجادیه با ارایه تکنیک های به روز و بهترین متریال در خدمت شما عزیزان می باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button