چطوری موهامون پرپشت تر دیده بشه؟

نمونه قبل و بعد از خط چشم دائم
خط چشم دائم، آموزش و قیمت در اصفهان
26/04/2024
نمونه شدینگ لب و رژ لب دائم
هرآنچه باید راجع به شیدینگ لب بدانید
08/05/2024
میکرواسکابپ در اصفهان

روش های پر تر دیده شدن موها

 

اغلب خانم ها و آقایون دوست دارن موهای پر و زیبایی داشته باشند. موهای زیبا بر ظاهر و اعتماد به نفس افراد تاثیر مثبت دارد. به همین دلیل همواره همه به دنبال داشتن موهای پرپشت هستند تا بتوانند با مدلهای مختلف مو، ظاهر جذاب تری داشته باشند.

اما به دلایل مختلف ممکن است دچار ریزش مو شده و خصوصا قسمت جلویی سر، کم پشت شود. که همین کم پشت شدن باعث تغییر در ظاهر افراد شده و اعتماد به نفس آنها را کاهش دهد. و افراد به دنبال روش هایی باشند که به پرتر دیده شدن موهای آنها کمک کند.

پر تر شدن موها

موی زیبا و پرپشت نقش مهمی در زیباتر شدن شما دارد. ولی جنس مو، عوامل مختلف ژنتیکی، سلامت مو … به مرور زمان باعث کاهش حجم مو شده و همین موضوع باعث می شود موها خالی تر و کم پشت دیده شود.

اگر تار موهای نازکی دارید یا به دلیل ریزش های زیاد بخشی از مو ها را از دست داده اید، در این مطلب سعی می کنیم روش هایی را برای پرتر دیده شدن موهای شما معرفی کنیم.

این توصیه ها را برای پرپشت دیده شدن موهایتان در نظر بگیرید.

کوتاه کردن موها

برخی افراد تصور میکنند چون موهای کم حجمی دارند پس بهتر است که موهای خود را بلند کنند. و این کم حجمی را با بلندتر بودن موها جبران کنند. در حالی که موی بلند به دلیل سنگین تر بودن و بی حالت کردن ریشه موها بیشتر باعث افزایش ریزش و کم حجم تر شدن موها می شود. و هیچ فایده ای ندارد.

اگر شما موهای خود را کوتاه کنید با حالت دادن و فرم دادن باعث ایجاد خطای دید در مخاطب شده و موهای شما پرپشت تر دیده می شود.

سعی کنید از مدل های لایه لایه برای کوتاهی مو استفاده کنید تا بتوانید موها را حالت دهید.

کوتاهی مو برای پر پشت تر دیده شدن

رنگ کردن موها

یک روش ساده ولی در عین حال کاربردی رنگ کردن موها است. نه رنگهای خیلی روشن یا تیره بلکه از تکنیک های هایلات استفاده کنید. مثل بالیاژ

ایجاد سایه روشن با دو رنگ متفاوت ولی نزدیک بهم باعث می شود موهای شما پرتر و جذاب تر دیده شود.

ولی مراقب باشید که از رنگهای با کیفیت استفاده کنید که از آسیب های بیشتر به موها جلوگیری شود.

عوض کردن جهت خواب موها

اگر همیشه مدل موهای شما یکسان است و تغییر در خواب موها نمی دهید، این کار باعث می شود موهای شما به کف سر چسبیده و صاف شود.

مسیر موها را تغییر دهید و با کمک اسپری ها احیا کننده، مدل جدیدی به موها بدهید.

از تکنیک میکرواسکالپ کمک بگیرید

روش میکرواسکالپ در اصفهان، تکنیک فوق العاده جذابی که این روزها به افرادی که بخشی از موهای سر را از دست داده و تمایلی به کاشت مو ندارند کمک می کند.

توجه داشته باشید که برای انجام خدمات میکرواسکالپ حتما باید به مراکز معتبر مراحعه کرده و توسط فرد متخصص خدمات بگیرید.

خدمات میکرواسکالپ در اصفهان، سالن مهتاب سجادیه با استفاده از متریال عالی و تکنیک های به روز انجام می شود.

بهترین مرکز خدمات میکروبلدینگ و میکرو اسکالپ در اصفهان

اگر قسمتی از موهای سر شما به دلایل مختلف ریخته است و کف سر شما مشخض شده و یا اینکه دچار ریزش موی سکه ای شده اید. جای زخم و اسکار دارید که اثر منفی بر اعتماد به نفس و زیبایی شما دارد. تکنیک میکرواسکالپ بهترین گزینه برای شماست.

میکرواسکالپ نسبت به کاشت مو هزینه ی کمتری داشته و دوران نقاهت آن کم است.

توصیه میکنیم به دلیل حساس بودن پوست سر، در انتخاب مرکزی که میخواهید خدمات بگیرید دقت کرده و با تحقیق و مشورت سعی کنید به مراکز معتبر خدمات میکرواسکالپ در اصفهان مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button